Priestory

Priestory škôlky

Priestory našej škôlky sú krásne, moderne a útulne zariadené a hlavne nadštandardne veľkorysé.

Škôlka disponuje príjemnou vstupnou šatňou, s krásnymi skrinkami. Každé dieťatko má na skrinke svoju menovku – fotografiu, tak aby si ľahko identifikovalo priestor na uloženie svojich vecí. Šatňa je aj galériou ukážok a prezentácie prác detičiek.

V hlavnej časti škôlky sa nachádzajú 3 triedy s veľkorysými rozmermi, v ktorých sa cíti každé dieťa bezpečne a príjemne. Triedy sú presvetlené, čisté, moderne edukačne zariadené s vlastným sociálnym zariadením. Škôlka ponúka veľký priestor na hry, pohybové aktivity, zábavu, edukáciu, kreatívne a umelecké vzdelávanie či získavanie nových vedomostí, zručností a návykov. V každej triede je príjemná oddychová zóna pre relaxáciu dieťaťa. Všetky triedy sú vybavené podlahovým kúrením, ktoré zabezpečuje stálu príjemnú teplotu počas celého roka.

Stravovanie je zabezpečené v útulnej jedálni s vlastnou kuchyňou, kde detičky vždy privíta usmiata teta kuchárka, ktorá má výsostné právo v škôlke – môže detičky rozmaznávať 😊, či prípadne pomojkať a zaškoliť do čarov kuchyne, ak je im smutno pri adaptácii.

Sociálne zariadenia spĺňajú všetky hygienické nariadenia a opatrenia (dávkovače na dezinfekčné penové mydlo, zásobníky na hygienické papierové uteráčiky, zásobníky na toaletný papier).

Pobyt vonku je realizovaný na krásnom ohraničenom zatrávnenom detskom ihrisku s preliezkami, hojdačkou, detským domčekom, šmykľavkou, lezeckým hradom a pieskoviskom. Škôlka disponuje aj terasou, ktorá je prispôsobená jazdám detí na odrážadlách a na iné pohybové aktivity. (vodné hry, skákanie „škôlky“, rôzne prekážkové dráhy, malé dopravné ihrisko…). V lete využívame na hru a zábavu aj detský bazén a skákací nafukovací hrad.

Priestory škôlky Babyfun


Nezáväzná prihláška do škôlky – vyplňte kliknutím na odkaz.


STÁLE STE SA NEROZHODLI?

Chcete získať viac informácií o našej BABYFUN škôlke alebo by ste chceli vidieť interiér či exteriér.
Dohodnite si návštevu ešte dnes!